Taski Sani 100 JFlex
Art: 751224H
- Al 130 jaar tevreden klanten
- Kwaliteit, snel en veilig geleverd
- Online bestelgemak
Vragen over dit product?

Neem contact op met onze Customer Solution Specialist Tom ter Hogt
Bijbehorende producten
Omschrijving
Productomschrijving
Sanitairreiniger voor de dagelijkse reiniging van waterbestendige harde oppervlakken en vloeren.Eigenschappen
ËÇó Effectieve reinigerËÇó Unieke, gepatenteerde geur neutralisatie (Odour Neutralizing Technology; O.N.T.)
ËÇó Uitstekende kalkbindende werking
Positieve punten
+ Perfect voor de reiniging van glazuur, chroom, porselein, keramische tegels, marmer, synthetische en geverfde oppervlakken, glas, etc+ Zeer effectief tegen gebruikelijke sanitaire vervuiling zoals huidvet, cosmetica- en zeepresten
+ Regelmatig gebruik voorkomt kalkaanslag
+ Laat een prettige, frisse geur achter
Gebruiksaanwijzing
Het J-Flex dosering systeem geeft een gecontroleerde dosering voor hoge en lage concentratie. Hoge concentratie voor spoeireiniging (sproeiflacon icoon), lage concentratie voor emmer reiniging (emmer icoon).Emmerreiniging: 0.3%; Sproeireiniging: 2%
Toepassing:
1. Sproeireiniging:
ËÇó Dosering toevoegen aan een sproeiflacon gevuld met water. De oplossing op een klamvochtige doek sproeien en het oppervlak afnemen.
ËÇó Gebruik een spons met pad om hardnekkig vuil te verwijderen.
ËÇó Spoel of vervang de doek regelmatig.
2. Emmerreiniging:
ËÇó Dosering toevoegen aan een volle emmer water. De oplossing aanbrengen met een doek of spons en daarmee het oppervlak afnemen.
ËÇó Gebruik een spons met pad om hardnekkig vuil te verwijderen.
3. Nat moppen:
ËÇó Dosering toevoegen aan een volle emmer water. De oplossing aanbrengen met een mop en de vervuilde oplossing opnemen.
Technische gegevens
Uiterlijke kenmerken: Heldere, rode vloeistofGeur: Frisse geur
pH waarde (onverdund): Ëëê11
pH waarde (verdund): Ëëê11
Relatieve dichtheid (20’C): Ëëê1.03
Bovenstaande gegevens zijn gemiddelde productiewaarden en dienen niet te worden opgevat als specificaties.









