Vikan uitvoerflacon voor condenstrekker 500ml
Art: 11005
- Al 130 jaar tevreden klanten
- Kwaliteit, snel en veilig geleverd
- Online bestelgemak
Vragen over dit product?

Neem contact op met onze Customer Solution Specialist Tom ter Hogt
Bijbehorende producten
Omschrijving
Deze fles is een belangrijk onderdeel van de condensatiewisser 7716h en zorgt ervoor dat u op een efficiënte en hygiënische manier condensatie kunt opvangen.
• 100 mm
• 500 ML
Materiaal: HDPE
Halal & Kosher: Ja
Geproduceerd volgens EU-verordening 2023/2006/EG van Good Manufacturing Practice: Ja
Aanbevolen sterilisatietemperatuur (autoclaaf): 121 ⁰C
De metalen koppeling maakt het gemakkelijk om de fles op de handgreep van de condensatiewisser aan te sluiten, zodat u direct aan de slag kunt gaan met het opvangen van condensatie. Dankzij deze koppeling is er geen verlies van druk en kunt u de fles eenvoudig vervangen als deze vol is.
Product nrs. 2991qh en 2973qh zijn beschikbaar voor de uitvoerflacon, zodat u altijd een correcte aansluiting heeft. Hierdoor kunt u zorgen voor een optimaal resultaat bij het opvangen van condensatie, zonder dat er sprake is van lekkage of verlies van druk.
Eigenschappen
• Hittebestendig tot 121°C• 100 mm
• 500 ML
Technische gegevens
Maten: 100 mmMateriaal: HDPE
Halal & Kosher: Ja
Geproduceerd volgens EU-verordening 2023/2006/EG van Good Manufacturing Practice: Ja
Aanbevolen sterilisatietemperatuur (autoclaaf): 121 ⁰C
















